Przejdź do treści

O mnie

Cześć 🙂

Chciałabym Cię powitać serdecznie na mojej stronie. Krótko opowiem Ci o sobie, może moja historia zainspiruje Cię do pracy nad sobą 😉 Jestem mamą dwójki cudownych chłopców Maćka i Michała. Z wykształcenia jestem ekonomistką, ale od zawsze inspirowała mnie praca trenera i coacha. I dlatego po przeszło 15 latach współpracy z dużym biznesem w bankowości, postanowiłam zmienić swoje życie zawodowe. Nie była to jednak decyzja nieprzemyślana :):):) Po drodze budowałam swoje kompetencje i inwestowałam w swój rozwój. Ukończyłam szkołę trenerów a później szkołę coachów. Aktualnie jestem na drodze do akredytacji ICF. Stale podnoszę swoje umiejętności i wiedzę poprzez warsztaty i szkolenia z zakresu psychologii.

Dziś jestem gotowa realizować się w obszarze szeroko pojętego rozwoju osobistego, ponieważ moje doświadczenie pozwala mi wspierać inne kobiety. Jeśli czujesz, że również chciałabyś coś zmienić w swoim życiu, zapraszam Cię do współpracy 🙂

Wiem, jak trudno odnaleźć się w wielu rolach, jakie realizują kobiety. Bycie mamą, żoną, pracownikiem czy managerem to duży wysiłek. W pracy z kobietami pomagam im wyznaczać ich własny kierunek w życiu, odnaleźć się w rolach jakie pełnią. Wspieram w dążeniu do realizacji własnych marzeń i potrzeb, pokonywaniu ograniczeń i słabości.

Czasami zastanawiamy się, czy droga, którą kroczymy to ta właściwa? Nasza kobieca droga. Jeśli się na niej zgubiłaś lub nie jesteś pewna czy podążasz we właściwą stronę, zacznij coś zmieniać! Jeśli nie czerpiesz już satysfakcji z dotychczasowej ścieżki zawodowej lub prywatnej, zrób coś dla siebie, aby zacząć się realizować. Tylko świadomość tego, w jakim kierunku chcesz zmierzać, może sprawić, że będziesz szczęśliwsza i spełniona.

Kto lepiej zrozumie kobietę, jeśli nie druga kobieta?